Займаємося видом діяльності виробництво та реалізація ПЕТ-тари.

Продукція, що випускається нами ПЕТ-тара ємністю від 0,5 до 2 л. (0,5 л .; 1л .; 1,5л .; 2л.) Сертифікована і відповідає вимогам ТУ для ПЕТ-тари.

Згідно з висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи наша продукція є безпечною для здоров’я і може використовуватися як упаковка в харчовій промисловості та інших галузях промисловості.

На сьогоднішній день завдяки своїй низькій вартості, щодо інших пакувальних матеріалів, ПЕТ-тара використовується для розливу:

Для виробництва ПЕТ-тари підприємство використовує як преформу вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Асортимент, що випускається нами від простих, до ексклюзивних форм пляшок.

Наші фахівці завжди допоможуть підібрати потрібну форму пляшки для вашої продукції або допоможуть розробити дизайн пляшки. Можливо виробництво продукції на прес-формі замовника. Для постійних клієнтів у нас існує система знижок.

Наша продукція:

  • Пляшка 0.5л (вага пляшки 22гр.).
  • Пляшка 1л (вага пляшки 31.1гр.).
  • Пляшка 1,5 л (вага пляшки 31.1гр.).
  • Пляшка 2л (вага пляшки 36гр.).
  • Кришка (чорна, зелена, біла, золотиста) (упаковка – 100 шт.)
  • Тримач для пет пляшки.

Доставка по Києву і Білої Церкви – БЕЗКОШТОВНА. Територією України (Delivery, Нова Пошта) згідно з тарифами перевізника.

Наша ПЕТ-тара виготовляється тільки з якісного поліетилентерефталату (Пет, матеріал для виробництва тар), ми спеціально використовуємо велику вагу (грам), щоб пластикова пляшка мала велику щільність.

Завжди будемо раді з вами співпрацювати!